preloder

Jako bitni bodovi iz 23. kola pred domaćom publikom

Večeras smo u okviru XXIII kola Premijer Lige ugostili ekipu Leotara iz Trebinja. Od samog starta meča mašinovođe su preuzele inicijativu, a vodstvo je raslo iz mimite u minutu zahvaljujući dobrim odbranama Mihajlovića na golu, kao i sigurnom realizacijom.

Na poluvrijeme Lokosi odlaze sa +9, što je za goste iz Trebinja bilo jako nedostižno, a pobjeda nemoguća misija.

Drugo poluvrijeme Lokosi nastavljaju punom parom, rezultat je u par navrata bio +10, a pitanje pobjednika se znalo već na poluvremenu (19:10).

Sam kraj utakmice igrao se gol za golom, a svoju prililu da završe utakmicu mirno, dobili su i najmlađi igrači iz naših redova koji postavljaju konačam rezultat (33:25).

Iz redova Lokomotive, Šerif Baraković je bio najuspješniji sa 10 postignutih golova, a pratio ga je Stefan Vukoje sa 9, dok je Dejan Mihajlovic upisao 16 odbranjenih šuteva.

Čestitamo našim Lokosima na pruženoj igri, trudu,  zalaganju i zasluženoj pobjedi.

Gostima iz Trebinja želimo sretan put i povratak kući i sretan nastavak prvenstva.

Zahvaljujemo se našoj publici koja je sve vrijeme bila naš 8. igrač i do posljednjeg minuta bila uz nas.