preloder

Ubijedljiva pobjeda u XI kolu nad ekipom iz Istočnog Sarajeva

U okviru XI kola Lokosi su dočekali ekipu RK Slavije na domaćem terenu, ekipu bez pobjede u dosadašnjem djelu prvenstva, ali ni malo lakog protivnika, koji se ne predaje do kraja.

RK LOKOMOTIVA – RK SLAVIJA 24:14 (11:6)

Prvo poluvrijeme obilježeno je sa dosta promašenih šansi na obje strane, dok je u jednom momentu igrano gol za golom. Ipak, Lokosima pred sam finoš prvog poluvremena, odbranama Mihajlovića i brzim polukontrama i kontrama, sigurnom realizacojm donosi malo pogodniji rezultat i +5 na poluvremenu 11:6.

Drugo poluvrijeme Lokosi ubacuju u veću brzinu, čvrstom odbranom i još sigurnijom realizacijom idu na +12 koji su nedostižni za goste iz Istočnog Sarajeva.

Poslednjih 10 minuta utakmice trener Milosavljević daje šansu najmlađim momcima iz seniorske ekipe koji do kraja sigurno održavaju prednost i Lokomotivi donose nova 3 boda.

Čestitamo našim Lokosima na ostvarenoj pobjedi, igri, trudu i zalaganju.
Čestitamo ekipi Slavije na fer i korektnoj utakmici i želimo im dosta sreće u nastavku prvenstva!