Poraz u okviru XII kola od ekipe RK Bosna

Sinoć su u okviru XII kola Premijer lige BiH u Lokosi gostovali u Visokom. Sam početak utakmice je najavio da Visočani neće lako da se izbore sa Lokomotivom. Lokosi su tokom prvog poluvremena imali vodstvo u svojim rukama i na poluvrijeme odlaze sa golom više 13:12.

Drugo poluvrijeme domaćini pristupaju ozbiljnije,međutim Lokosi koriste svoju čvrstu odbranu i raspoloženog golmana da domaćinima pobjegnu na +3.
Sam finiš utakmice je bio na strani domačina koji svoje prvo vodstvo realizuju u 51′ na naše greške koje su nas i koštale bodova i to vodstvo nošeni sjajnom publikom održavaju jako sigurno do kraja utakmice.

RK Bosna – RK Lokomotiva 26:21 (12:13)

Čestitamo ekipi RK Bosna Visoko na ostvarenoj pobjedi i tituli jesenjeg prvka prvenstva!
Sve čestitke idu na adresu visočana na fer i korektnoj utakmici,gostoprimstvu i publici.

Naredno i poslednje kolo u ovom djelu šampionata Lokomotiva je domaćin ekipi Sloge iz Vakufa u srijedu 19.decembra u sklopu međunarodnog rukometnog turnira Lokomotiva CUP Brčko.

Obavještavamo sve naše simptizere i publiku da karte za ulaz neće biti u prodaji,ulaz će biti moguć samo sa godišnjim kartama i akreditacijama turnira.