Nova tri boda iz susreta protiv ekipe Konjuha

Sinoć je u dvorani Ekonsmke škole u Brčkom, odigrano IX kolo Premijer Lige BiH, a mašinovođe su dočekale ekipu Konjuha iz Živinica.

Od prvog minuta se vodila velika borba na terenu. Prvo poluvrijeme bilo je više naklonjeno na stranu gostiju, koji su kaznili naše momke nakon promašenih “zicera” kada je u jednom trenutku bilo +3 za goste (7:10), ali Lokosi pred kraj prvog poluvremena ubacuju u veću brizinu, sa čvrstom i sigurnom odbranom, brzom polukontrom i sigurnim šutevima, prave 2 mini-serije od 3:0 (10:10 i 15:13) da bi za kraj prvog dijela rezultat na semaforu bio 16:14.

Drugo poluvrijeme se nastavila ujednčena igra na obje strane, Lokosi su dolazili na +4 (22:18), ali više od 4 razlike nije bilo. Gosti su uspjeli da smanje na -1 i to je bila najviše što su mogli da urade. Krajnji rezultat bio je +2 za Lokose (32:30).

Čestitamo našim momcima na ostvarenoj pobjedi, igri, trudu i zalaganju.
Hvala našoj vjernoj publici koja je bila uz nas i do kraja ispratila naše momke, naš 8. igrač.

Čestitamo gostima na fer i korektnoj utakmici.